Ik ben student

Leer meer over Geneeskundestudenten In De Samenleving

GIDS-studententeam

Als deel van het GIDS-studententeam krijg je structureel de kans om zowel aan vrijwillige als betaalde projecten in de samenleving een bijdrage te leveren. Je ontvangt hierbij een nul-uren contract en er wordt van je verwacht dat je gemotiveerd bent om regelmatig te helpen. Voor het studententeam moet je solliciteren.

GIDS-studentenpool

Mocht je graag een bijdrage willen leveren aan de samenleving als student en waardevolle ervaringen op willen doen, maar al erg vol in je tijd zitten en geen extra verplichtingen willen hebben, dan is de GIDS-studentenpool misschien wel iets voor jou. Als deel van de GIDS-studentenpool zal je ook deel kunnen nemen aan activiteiten en projecten, maar ben je volledig vrij in het aantal projecten waar je een bijdrage aan levert.

Geneeskundecurriculum

Projecten die goed binnen het huidige Geneeskundecurriculum zouden kunnen passen.

Querido Honours College

Projecten waar ook een wetenschappelijke vraag aan kan worden gekoppeld (zoals het effectiviteitsonderzoek bij het project Mijn Diabetes Mijn Zorg).